SVEIKI!

 

Esame komanda, susibūrusi iš skirtingų asmenybių, tačiau kiekvieno mūsų idėjos siekia bendro tikslo, būtent todėl turime ir puoselėjame glaudžius, stiprius santykius bei vienas kitą palaikome!

Eimuntas Vaičiūnas

Dar ’90-taisiais Eimuntas suprato, kad grafikos dizainas, ne tik perspektyvi ateitis Lietuvoje, bet ir jo sritis. Su Daiva sugalvojo IDEA ir įkurė ARTIS (lot. menas) – taip ir gimė IDEA ARTIS, šokant tautinius šokius, dalyvaujant Dainų šventėje ir kartu baigiant Dailės insitutą. Matyt dauguma tuo metu sakė „Eimuntai, skraidai padebesyse”, nors iš tikrųjų skraidė – baigė lakūnų kursus. IKI, Coca-Cola, GSK, RIMI – tai prekės ženklai, už kurių slepiasi Eimunto veidas ir darbai. Aiškumas, tikslumas ir darbštumas yra vertybės, kurių laikosi ir kurios atsispindi jo patirtyje, todėl yra ir LGDA narys. O šiltus ir glaudžius bendradarbiavimo ryšius vertina labiau už viską – pavyzdys iki šiol išlaikyti ilgamečiai partneriai. 

CEO / Vyr. grafikos dizaineris
  • LinkedIn - Grey Circle

Irmina – dešimčių skirtingų projektų žongliruotoja dvejose rankose, klientų minčių rūšiuotoja, visų jų norų filtruotoja, o frazė "ASAP" jau seniai nebekelia streso. Ji įsitikinusi, kad visada įmanoma rasti išeitį pasitelkiant kūrybinę galią ir taip sukelti reikiamus pokyčius. Darbe – ji keliauja vingiuotais projektų labirintais, po darbo – leidžiasi į tolimiausias keliones "Google Street View" numintais takais. Jos mėgstamiausia vieta? Oro uostas – vieta, kur prasideda visi nuotykiai.

Projektų vadovė
  • LinkedIn - Grey Circle
Rūta Kurtinaitienė

Rūta nors ir yra buhalterė bei mėgsta skaičiukus, bet taip pat ji yra tikra meno mylėtoja. KINO PAVASARIO festivalyje gali sutikti  kiekviename filme, kino teatre, viso festivalio metu. Ieškai rekomendacijos, kokį filmą verta pamatyti? Rūta yra tas žmogus, kuris ir patars, ir po filmo padiskutuot su tavim norės. Parodos, tai dar viena neišblėstanti mūsų buhalterės aistra, o kelionės ją veža taip pat, kaip skaičiavimas darbe  –  tik suskaičiuok ir jau kitam pasaulio gale. Rūta nuo pat įmonės pradžios sustyguoja ir sutvarko mus, jos pečiai atlaiko visus!

Buhalterė
Daiva Vaičiūnienė

Šiais laikais turbūt retas mokėtų rašyti šriftais, kuriuos dabar lengvai kompiuteris parenka – o Daivai ir kompiuterio nereikia, lengvai ranka suraitys įmantrų šriftą. Taip užsakovų pasitikėjimą ir užsiaugino, kaifuodama nuo savo darbo ir pastoviai tobulindama žinias naujovėmis. Ilgas darbas naktimis Daivai ne paslaptis, bet tai jai taip patinka, kad tai visai ne kliūtis. Ne tik kaip pomėgis, bet didelė aistra sportui lydi jau daug metų: tautiniai ir pramoginiai šokiai, sporto klubas, visa tai neatskiriama gyvenimo dalis. Perfekcionistė – taip vienu žodžiu apibūdintum Daivą, nes jeigu jau ką daro, tai stengiasi geriausiai. O kaip gyvena, taip ir kuria grafinį dizainą – aistringai, tikslingai, o svarbiausia su didele meilę.

Vyr. grafikos dizainerė
Gražina Komarovska

           Gražina yra užsispyrusi ne tik gyvenime, bet ir darbe – todėl galima neabejoti jos ryžtu atlikti darbus laiku. VDA magistratūra grafiniame dizaine išmokė ne tik micro ir macro tipografikos, bet ir kantrybės, o svarbiausia paskatino ir toliau kurti. Sukaupta patirtis per daug metų atsispindi profesionaliuose darbuose: tikslių detalių žinojimas, įvairių idėjų turėjimas ir jų išpildymas, stiprioji Gražinos pusė. Kelionės, vynas, gurmaniškas maistas, teatras ir menas – tai ne tik Gražinos hobiai ir pomėgiai, bet ir kelrodė žvaigdžė, kaip papirkti jos šypseną.

Vyr. grafikos dizainerė
  • LinkedIn - Grey Circle
Urtė Ramšaitė

Procesas turi būti įdomus – Urtės gyvenimo filosofija. Tad nenuostabu, kad ir kūrybinėje praktikoje ji laikosi pionieriškos pozicijos teikdama pirmenybę paieškoms bei netradiciniams dizaino sprendimams. Jos interesų intervalas aprėpia tipografiką, pakuočių ir leidinių dizainą, na, o laisvalaikis užsipildo kinu, avangardine mada bei upcycle dizainu – kūrybišku antriniu daiktų panaudojimu.

Grafikos dizainerė
  • LinkedIn - Grey Circle
Živilė Aleknavičiūtė

Estetika, vizualiai įtaigus ir savo funkciją atliekantis dizainas bei disciplina – kertiniai Živilės darbo principai. Živilė yra plataus profilio dizainerė teikianti didelį dėmesį vizualinei raiškai bei su smalsumu žvelgianti į naujoves bei naujus iššūkius. Akylumas detalėms, sugebėjimas komunikuoti žinutę per vaizdą bei puikiai valdomas pieštukas pagrindinės stipriosios Živilės pusės. O ir laisvalaikis neatsiejamas nuo naujų idejų paieškų aplinkoje, garse ir knygoje. Piešimas, iliustracija – tik kelios laisvalaikio formos.

Junior grafikos dizainerė
  • LinkedIn - Grey Circle