top of page
White Background

Profesionali grafinio dizaino studija, įkurta 1995 m. Tai stabili, laiko patikrinta agentūra, teikianti kompleksinius dizaino sprendimus ir vizualinės komunikacijos paslaugas – nuo logotipo iki reklaminės kampanijos spaudoje ar medijoje, nuo idėjos iki gamybos. Vienijame jaunus bei daug patirties sukaupusius dizainerius, kūrėjus, fotografus ir programuotojus. 

Komanda

Eimuntas_320x400-2 copy.jpg
Eimuntas Vaičiūnas
CEO / Vyr. grafikos dizaineris
  • Grey LinkedIn Icon

Dar ’90-taisiais Eimuntas suprato, kad grafikos dizainas, ne tik perspektyvi ateitis Lietuvoje, bet ir jo sritis. Su Daiva sugalvojo IDEA ir įkurė ARTIS (lot. menas) – taip ir gimė IDEA ARTIS, šokant tautinius šokius, dalyvaujant Dainų šventėje ir kartu baigiant Dailės insitutą. Matyt dauguma tuo metu sakė „Eimuntai, skraidai padebesyse”, nors iš tikrųjų skraidė – baigė lakūnų kursus. IKI, Coca-Cola, GSK, RIMI – tai prekės ženklai, už kurių slepiasi Eimunto veidas ir darbai. Aiškumas, tikslumas ir darbštumas yra vertybės, kurių laikosi ir kurios atsispindi jo patirtyje, todėl yra ir LGDA narys. O šiltus ir glaudžius bendradarbiavimo ryšius vertina labiau už viską – pavyzdys iki šiol išlaikyti ilgamečiai partneriai. 

Daiva_320x400-2.jpg
Daiva Vaičiūnienė
Vyr. grafikos dizainerė

Šiais laikais turbūt retas mokėtų rašyti šriftais, kuriuos dabar lengvai kompiuteris parenka – o Daivai ir kompiuterio nereikia, lengvai ranka suraitys įmantrų šriftą. Taip užsakovų pasitikėjimą ir užsiaugino, kaifuodama nuo savo darbo ir pastoviai tobulindama žinias naujovėmis. Ilgas darbas naktimis Daivai ne paslaptis, bet tai jai taip patinka, kad tai visai ne kliūtis. Ne tik kaip pomėgis, bet didelė aistra sportui lydi jau daug metų: tautiniai ir pramoginiai šokiai, sporto klubas, visa tai neatskiriama gyvenimo dalis. Perfekcionistė – taip vienu žodžiu apibūdintum Daivą, nes jeigu jau ką daro, tai stengiasi geriausiai. O kaip gyvena, taip ir kuria grafinį dizainą – aistringai, tikslingai, o svarbiausia su didele meilę.

Irmina.jpg
Irmina Brazauskaitė
Projektų vadovė
  • Grey LinkedIn Icon

Irmina – dešimčių skirtingų projektų žongliruotoja dvejose rankose, klientų minčių rūšiuotoja, visų jų norų filtruotoja, o frazė "ASAP" jau seniai nebekelia streso. Ji įsitikinusi, kad visada įmanoma rasti išeitį pasitelkiant kūrybinę galią ir taip sukelti reikiamus pokyčius. Darbe – ji keliauja vingiuotais projektų labirintais, po darbo – leidžiasi į tolimiausias keliones "Google Street View" numintais takais. Jos mėgstamiausia vieta? Oro uostas – vieta, kur prasideda visi nuotykiai.

grazina2_320x400.jpg
Gražina Komarovska
Vyr. grafikos dizainerė
  • Grey LinkedIn Icon

Gražina yra užsispyrusi ne tik gyvenime, bet ir darbe – todėl galima neabejoti jos ryžtu atlikti darbus laiku. VDA magistratūra grafiniame dizaine išmokė ne tik micro ir macro tipografikos, bet ir kantrybės, o svarbiausia paskatino ir toliau kurti. Sukaupta patirtis per daug metų atsispindi profesionaliuose darbuose: tikslių detalių žinojimas, įvairių idėjų turėjimas ir jų išpildymas, stiprioji Gražinos pusė. Kelionės, vynas, gurmaniškas maistas, teatras ir menas – tai ne tik Gražinos hobiai ir pomėgiai, bet ir kelrodė žvaigdžė, kaip papirkti jos šypseną.

Zivile_320x400.jpg
Živilė Aleknavičiūtė
Grafikos dizainerė
  • Grey LinkedIn Icon

Estetika, vizualiai įtaigus ir savo funkciją atliekantis dizainas bei disciplina – kertiniai Živilės darbo principai. Živilė yra plataus profilio dizainerė teikianti didelį dėmesį vizualinei raiškai bei su smalsumu žvelgianti į naujoves bei naujus iššūkius. Akylumas detalėms, sugebėjimas komunikuoti žinutę per vaizdą bei puikiai valdomas pieštukas pagrindinės stipriosios Živilės pusės. O ir laisvalaikis neatsiejamas nuo naujų idejų paieškų aplinkoje, garse ir knygoje. Piešimas, iliustracija – tik kelios laisvalaikio formos.

Image by Dorinel Panaite
Čia gali būti tu!
Turime laisvą kėdę grafikos dizaineriui (ei). Siųsk savo CV ir tapk mūsų komandos dalimi!

+370 6 563 5614

Didžioji g. 11-21, Vilnius

bottom of page